Idén harmadik alkalommal szerveztük meg Rákoskeresztúron pünkösdhétfői ünnepségünket. Most is fellépő vendégeink, valamint a helyi Keresztúri Szlovák Asszonykórus és önkormányzatunk tánccsoportjának produkciói színesítették programunkat.
Rendezvényünk a szokásos szlovák nyelvű misével kezdődött a rákoskeresztúri katolikus templomban, mely után a Podmaniczky-Vigyázó kastély adott helyet vendégeink fogadására, a fellépések, majd a vacsora lebonyolítására, mely végül táncos mulatsággal zárult.








